07:00 – 20:00

Pon - Sob

Tel. 732 732 555

Źródło: Facebook i Google

Mam ogromną satysfakcję z tego, że dzięki mojej pomocy Klienci mogą realizować swoje cele i marzenia. Kawałek „własnego kąta” to ważny cel, często jeden z najważniejszych.

Wojciech

18 maja 2023

„Jeśli chodzi o pomoc w kredycie -to w zasadzie przeprowadził mnie od A do Z -każdy krok był tak wytłumaczony ze zrozumieniem że nie musiałem się dwa razy pytać co dalej.. W 100% osiągnęliśmy zamierzony cel i w krótkim czasie. Bardzo rozległe kontakty sprawiają, że nie tracimy czasu.. Ja wraz z Moją rodziną (2+3) jesteśmy bardzo zadowoleni! I co najważniejsze oprócz samego kredytu nie kończy się pomoc tylko dalsza pomoc w poszukiwaniu lepszych rozwiązań odnośnie dalszej historii kredytu np. zmiana banku na lepszych warunkach -to po raz a po dwa to bardzo miły Pan i zawsze ma czas klienta! Ja jestem bardzo zadowolony.”

Olga Gajda

16 maja 2023

„Pan Filip to wspaniały doradca kredytowy! Konkretny , doświadczony, kompetentny rzetelny. Dzięki Panu Filipowi niemożliwe stało się możliwe. !!Spełniliśmy nasze marzenia! Najlepszy i najbardziej doświadczony doradca w Częstochowie ! Godny polecenia w 100 % Serdecznie polecam !!!”

Anna Kiełkowicz

21 stycznia 2023

„Z pomocą Pana Filipa Małachowskiego nawet nie spostrzegłam się, kiedy zostałam właścicielką mieszkania. Pan Filip jest nieocenionym, profesjonalnym i rzetelnym doradcą. U Pana Filipa widać wieloletnie doświadczenie w bankowości, w kompletowaniu dokumentów do banku orazi notariusza. Jest również pomocny w kontaktach kupujący – sprzedający, mimo że nie jest pośrednikiem. Działa po kolei, bez zbędnej zwłoki, spokojnie i profesjonalnie. Za tak poważne przedsięwzięcie jak np.: zakup mieszkania nie pobiera żadnych opłat od kupującego.”

Przemysław Juszczyk

15 stycznia 2023

„Wraz z żoną gorąco polecamy Pana Filipa. Obsługa oraz kontakt na najwyższym poziomie. Pan Filip wszystko dokładnie wytłumaczy i absolutnie wszystkim się zajmie. Super że na niego trafiliśmy i szczerze możemy go polecić osobą które chcą uzyskać kredyt mieszkaniowy. Lepszego doradcy nie znajdziecie!!!”

Michał Ujma

13 stycznia 2023

„Pan Filip to profesjonalista w swojej dziedzinie. Zostaliśmy poprowadzeni krok po kroku przez cały proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy, dzięki czemu nic nas nie zaskoczyło, a cały proces przebiegał szybko i sprawnie. Od momentu skompletowania przez nas dokumentu finalną decyzje kredytową mieliśmy w ciągu 1,5 tyg ( dla banku Milenium były to 3 dni ! ). Pan Filip udzielał wyczerpujących odpowiedzi na każde nasz pytania i szybko reagował na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt.”

Adrian Kryspin

01 grudnia 2022

„Nie wyobrażam sobie samodzielnego starania się o kredyt, analizowania ofert banków, ogarniania całego tego procesu bez nieocenionej pomocy Pana Filipa. Jego wieloletnie doświadczenie, wiedza i profesjonalne podejście do tematu bardzo nam pomogło. Dziękujemy.”

Joanna Frenkiel-Nowak

31 października 2022

„Jeśli szukacie kogoś kto szybko i sprawnie załatwi temat kredytu to już znaleźliście. Pan Filip to najlepszy doradca. Kompleksowa obsługa, rewelacyjne podejście do klienta, wysoka kultura. Przyznam, że sami niewiele musieliśmy zrobić, wszystkim zajął się Pan Filip. Zwracał uwagę na rzeczy związane z nieruchomością, które nam nie przyszły do głowy, czym bardzo nam pomógł. Ogromna wiedza i wsparcie. Kredyt dostaliśmy błyskawicznie. Bardzo polecam”

Łukasz Góral

09 września 2022

„Pan Filip działa szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zawsze odpowiada na telefony i udziela precyzyjnych oraz rzetelnych informacji. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi wszystkim zainteresowanym”

Agnieszka Losza

21 sierpnia 2022

„Pana Filipa możemy polecić każdemu kto szuka odpowiedniego Doradcę w zakresie kredytu hipotecznego. Jego zaangażowanie oraz przekazywana wiedza przerosły nasze oczekiwania.
Bardzo dziękujemy za dotychczas poświęcony czas.”

Michał Wieczorek

05 lipca 2022

„Szukałem doradcy, który poprowadzi mnie przez cały proces związany z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Jako zupełnie niezorientowany w temacie, potrzebowałem zbudować relację, w której uwierzę, że nie tylko mnie zależy na możliwie najbardziej preferencyjnych warunkach. Pan Filip doskonale odnalazł się w roli eksperta wobec powierzonych zadań. Doskonały kontakt, transparentne zasady, terminowość oraz własna inicjatywa dla dobra swojego Klienta sprawiły, że anturaż jaki towarzyszył całemu procesowi, odciążył mnie od jakichkolwiek obaw, które rodzą się w głowie każdego kredytobiorcy. Patrząc dzisiaj na przebieg działań wiem, że nic nie zostało przeoczone, a otrzymane warunki kredytu były możliwie najlepsze na czas, w jakim zostały ustalone. Polecam każdemu, kto chce powierzyć swoje życiowe decyzje w najlepsze ręce.”

Monika Woźnica

26 maja 2022

„Bardzo dziękujemy Panu Filipowi za pomoc, pracę i zaangażowanie w uzyskaniu kredytu na nasz wymarzony dom. Pan Filip widać, że pracuje z pasją i bardzo dobrym podejściem do klienta, przedstawia sprawy jasno i zrozumiałe. Nie baliśmy się zadawać pytań ponieważ od samego początku czulismy się swobodnie w rozmowach. Czuć było bardzo dobrą energię i postawę gotową do działania, którą nakręcała i mobilizowała. Dziękujemy za czujność i kontakt przez cały czas trwania sprawy. Dzięki temu mogliśmy szybko reagować by „dopiąć” szczegóły. Pan Filip działa bez żadnej zwłoki i posiada ogromną wiedze. Gorąco polecam, każdemu kto chce spełnić swoje małe marzenie o radę u Pana Filipa.

Milion gwiazdek

Pozdrawiamy ciepło

Monika i Bartek Konieczni”

Agnieszka Struzik

22 kwietnia 2022

„Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w temacie kredytów, osobę Pana Filipa, gdyż jest to człowiek, który pracuje z pasją i zaangażowaniem, traktuje każdą sprawę jak wyzwanie, podpowiada rozwiązania i szczerze oraz z niesamowitą cierpliwością odpowiada na pytania (nawet te z pozoru głupie 😁). Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, kontakt utrzymuje na każdym etapie załatwianej sprawy a nie pozostawia klienta samemu sobie. „Przerobiliśmy” z partnerem kilku doradców i rezygnowaliśmy z nich właśnie przez totalny brak zainteresowania i zaangażowania. U Pana Filipa człowiek czuje od pierwszego kontaktu chęć pomocy i profesjonalizm w każdej minucie rozmowy.
Panie Filipie, dziękujemy z całego serca za to, że dzięki Pana pomocy spełniliśmy marzenie o swoim miejscu na ziemi.
Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało na ocenę Pana osoby…
Agnieszka i Janusz”

Anna

19 maja 2022

„Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować współpracę z Panem Filipem. Profesjonalne podejście do klienta, cierpliwość i duża wiedza to połączenie idealne które są niewątpliwie wizytówką współpracy z Panem Filipem. Dawno nie udało mi się spotkać osoby która wzbudza tak duże zaufanie na początku współpracy i jeszcze większe na końcu. Szczerze polecam”

Nataliia Zeinalowa

13 marca 2022

„Dziękuję od całego serca Panu Filipu za dobrą robotę. Jestem obcokrajowcem, chciałam dostać kredyt hipoteczny, ale nie mam zbyt dużo wolnego czasu po prace i doświadczenia w tej strukturze. Pan Filip prowadził mnie od zera do otrzymania kredytu. Odpowiadał na jakiekolwiek pytania i cały czas trzymał związek. Teraz już cieszę się swoim mieszkaniem) Jestem wdzięczna za to Panu Filipu. To bardzo dobry profesionalista. Polecam jak najbardziej.”

Monika C

01 marca 2022

„Pan Filip Małachowski to profesjonalista w każdym calu. Niebywale kompetentny, rzeczowy, słowny, działający natychmiastowo bez jakiejkolwiek zwłoki. Osoba na której można polegać i powierzyć jej tak ważną kwestię jak uzyskanie optymalnego kredytu hipotecznego. I co dla nas najważniejsze był dla nas dostępny poza standardowymi godzinami pracy. Polecamy każdemu kto szuka pośrednika kredytów hipotecznych.”

Monika Kamieniecka

31 stycznia 2022

„Sugerując się jedynie pozytywnymi opiniami o usługach Pana Filipa wybraliśmy go na naszego doradcę – i nie zawiedliśmy się, a Jego zaangażowanie wręcz przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ogromny profesjonalizm, rzetelność i dbałość o każdy szczegół to tylko niektóre z cech które Go wyróżniają. Ilość poświęconego nam czasu na rozmowy, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości pozwoliły przebrnąć sprawnie przez cały proces kredytowy. Z czystym sercem polecamy usługi Pana Filipa :)”

Agnieszka Sobczyk

07 grudnia 2021

„Profesjonalny i miły doradca. Pan Filip bardzo pomógł Nam zrozumieć i wytłumaczyć w prosty sposób nie zrozumiałe dla nas zagadnienia, wypełnić dokumenty i wybrać bank. Odpowiadał na każde nurtujące pytania, dzięki czemu w szybki i przyjemny sposób udało nam się zdobyć kredyt. I z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Filipowi za zaangażowanie i pomoc w zdobyciu wymarzonych 4 kątów. Polecam każdemu.”

Przemek Mes

30 grudnia 2021

„Bardzo polecamy Pana Filipa pomógł załatwić nam wszystkie dokumenty, zostało nam to dokładnie wytłumaczone i omowione.
Na każde pytanie dostaliśmy konkretną Odpowiedź, złożony wniosek bez żadnych poprawek.
Pełen profesjonalizm. Dziękujemy 🙂”

Krzysztof Śpiewak

28 listopada 2021

„Serdecznie polecam Pana Filipa. Pan Filip pomoże nawet w bardzo trudnych sprawach dzięki swojemu zaangażowaniu które kończą się sukcesem czyli udzieleniu kredytu . Dziękuję bo było ciężko ale się udało.”

Łukasz Bialik

24 listopada 2021

„Do uzyskania kredytu p. Filip poświęcił Nam z 2657 minut na rozmowy telefoniczne w których wszystko skrupulatnie i cierpliwie wyjasniał:) Pomagał również w kwestiach których zakres obowiązków na pewno nie dotyczył co uznaję za olbrzymi plus. Biorąc pierwszy kredyt był tą osobą, która poprowadziła do jego skutecznego uzyskania. Nam pozostaje spłacać raty, a Wam jeśli szukacie odpowiedniej osoby chwytać za telefon i dzwonić. Pozdrawiam”

Remi

01 grudnia 2021

„Jeżeli szukacie dobrego i rzetelnego doradcy finansowego to już dalej nie musicie. Pan Filip jest specjalistą w każdym calu. Od samego początku do końca szczegółowo analizuje i prowadzi cały proces hipoteczny. Poświęca bardzo dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego, omawia wszystko krok po kroku. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność 🙂 Zdecydowanie będę polecał Pana Filipa moim znajomym. Dzięki wielkie Panie Filipie 🙂 5+”

Łukasz Pyda

09 października 2021

„Jeżeli przyznawali by Oskara za doradcę kredytowego z całą pewnością Pan Filip zgarnia nagrodę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie można wyczuć już podczas pierwszej rozmowy. Zawsze z dobrą radą oraz w stałym kontakcie. Kompleksowo przedstawiony i krok po kroku wyegzekwowany plan działania. Jest mi niezmiernie miło że miałem przyjemność przechodzić przez proces kredytowania z takim fachowcem Jeszcze raz dziękuję”

Angelika Skalska

09 sierpnia 2021

„Polecam Pana Filipa z czystym sumieniem, prezentuje on swoją osobą pełen profesjonalizm. Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kontaktowy. Widać u Pana Filipa pełne zaangażowanie. Jeszcze raz polecam”

Rafał Merta

19 kwietnia 2023

„Pan Filip to najlepszy doradca na jakiego mogłem trafić. Posiada ogromną wiedzę, chętnie się nią dzieli, można się zwrócić do Niego z każdym pytaniem. Prowadzi przez całą procedurę udzielania kredytu, prawie nic nie trzeba robić, Pan Filip wszystkim się zajmuje. Gorąco polecam!”

Kamil Ura

25 sierpnia 2022

„Pan Filip pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nieruchomość. Od samego początku można było zauważyć NIESAMOWITY profesjonalizm po jego stronie. Pomoc na każdym etapie, szczegółowe omawianie zdolności, alternatyw oraz warunków. Pan Filip potrafił też w świetny sposób informować nas o każdym etapie, co uzupełnić i jak żeby proces był jak najmniej stresujący. Pełna profeska i polecam go jako specjalistę w swojej dziedzinie”

Katarzyna Hyra

06 lipca 2022

„Bardzo dziękujemy Panu Filipowi za pomoc oraz zaangażowanie w uzyskaniu kredytu . Z czystym sumieniem polecam pana Filipa jako doradcę kredytowego , jest osobą bardzo rzeczową, kompetentną i pomógł nam szybko i sprawnie przejść przez proces załatwienia kredytu hipotecznego. Polecam w 100% . Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie.”

kasiamad91

01 marca 2022

„Dziękujemy P. Filipowi za współpracę i pomoc w udzieleniu nam przez bank kredytu na budowę domu. Pan Filip był z nami w ciągłym kontakcie już od 3 lat pomagając nakreślić nam odpowiednią strategię działania i służąc pomocą na każde nasze pytanie i wątpliwości. Dzięki niemu stosunkowo zawiły proces kredytowania przeszedł gładko, bez problemów i z powodzeniem. Polecamy tego fachowca”

Marta Jakubowska

06 czerwca 2022

„Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Trafiliśmy do p. Filipa z polecenia i już po kontakcie z innym doradcą kredytowym, więc mieliśmy porównanie. P. Filipa cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, pasja ale też serdeczność i uśmiech który sprawia, że każda rozmowa z nim, jak i cały proces uzyskania kredytu przebiega łatwo i przyjemnie. Polecam z całego serca :)”

Piotr Elsner

01 marca 2022

„Poziom zaangażowania i chęć przeprowadzenia nas przez cały proces kredytowy przerósł moje oczekiwania. Pan Filip miał dla mnie zawsze czas i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Jego wiedza jest bardzo szeroka i poparta wieloletnim doświadczeniem. Szczerze zależało mu na tym, żebyśmy dostali jak najlepsze warunki i udowadniał to na każdym spotkaniu. Polecam każdemu komu zależy na jakości i profesjonalnym podejściu.”

Dominika Błaszczak

12 października 2021

„Dzięki wsparciu Pana Filipa proces zakupu mieszkania przebiegł bardzo sprawnie i mimo problem z lokalnym deweloperem, wszystko było pod kontrolą. Pana Filipa cechuje pełen profesjonalizm, skrupulatność w wyliczeniach, jest dostępny wręcz całą dobę, zarówno telefonicznie jak i mailowo. Zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania, miał przygotowanych kilka scenariuszy rozwiazania napotkanych po drodze problemów, rozwiewał wątpliwości, wyjaśniał skomplikowane procedury i nomenklaturę kredytowo-bankowa. Od początku do końca czuwa nad klientem, który napewno czuje się dobrze zaoopiekowany. Współpraca przebiegła idealnie.”

Miszelo Miszelo

30 września 2021

„Bardzo duża wiedza i doświadczenie, świetny kontakt i przy tym duża cierpliwość. Przyjemnie się współpracuje z takimi osobami w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i wsparcia. Serdecznie polecam”

Piotr Nita

02 grudnia 2021

„Dziękuję Panie Filipie za nawigację przez niełatwy i skomplikowany proces związany ze zdobyciem pożyczki.”

Żaneta Borkiewicz

29 września 2021

„Polecamy współpracę z Panem Filipem, szczegółowe omówienie ofert, analiza, wsparcie, doradztwo, dyspozycyjność. Z pomocą Pana Filipa otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową w dwóch przez nas wybranych bankach.”

Dominika Dzięcioł

28 września 2021

„Bardzo polecam Pana Filipa. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm, zawsze znalazł czas na rozmowę, zaangażowanie w sprawę w 100%.”

Izabela Boral

14 września 2021

„Serdecznie polecam Pana Filipa. Przeprowadził nas przez cały proces kredytowy od A do Z, skrupulatnie odpowiadając na każde pytanie – a miałam ich sporo 🙂 Pan Filip to profesjonalista, który poza wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego chętnie dzieli się także tą związaną z procesem zakupu nieruchomości. Gdybym miała wybierać ponownie, na pewno zgłosiłabym się do Pana Filipa raz jeszcze :)”

Bartek Fortuna

05 sierpnia 2021

„Zdecydowanie człowiek godny polecenia! Samemu nie odnalazłbym się w całej tej papierologii. Dzięki Panu Filipowi wszystko było pod kontrolą. Bardzo rzeczowy i konkretny człowiek co nie ukrywam dla mnie jest podstawą. Wszystko na czas, zawsze zgodnie z ustaleniami. Olbrzymia pomoc przy wycenie mieszkania. Naprawdę mnóstwo obowiązków zostało mi „zdjęte” z głowy dzięki Panu Filipowi! Z czystym sumieniem polecam p. Małachowskiemu swoim znajomym. Profesjonalista przez duże „P”.”

Piotr Kamiński

19 lipca 2021

„Pan Filip to naprawdę właściwy człowiek na właściwym miejscu. W dodatku spotkaliśmy go we właściwym czasie.
Zorganizował nam praktycznie każdą kwestię związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu. Wytłumaczył, wyjaśnił i poprowadził sprawę od A do Z.
To naprawdę świetnie uczucie jeśli widzisz indywidualne podejście do swojej sprawy i duże zaangażowanie z drugiej strony aby sprawa zakończyła się pomyślnie.
Operując słownictwem z branży budowlanej – Pan Filip jest niezwykłym fachowcem w swojej dziedzinie.
Rzetelność, profesjonalizm i oby tylko więcej takich osób w każdej branży.”

Artur Siwek

03 czerwca 2021

„Filip jest doświadczonym doradcą, posiadającym bardzo szeroką wiedzę nt. kredytów hipotecznych. Potrafi dokonać szczegółowej analizy potrzeb, na podstawie której proponuje rozwiązania adekwatne do konkretnej sytuacji. Jest miły i cierpliwy a w swojej pracy kieruje się dobrem klienta. Można liczyć na jego pomoc. Potrafi skutecznie przewidywać wydarzenia i przygotowywać się do nich. Szczerze polecam”

Dawid S

17 maja 2021

„Pełen profesjonalizm w każdym względzie. Pan Filip od pierwszego kontaktu skrupulatnie i w sposób bardzo przystępny rozwiewał wszelkie wątpliwości związane z procedurami, symulacjami oraz wszelkimi posiadanymi przeze mnie opcjami. Błyskawiczny kontakt, monitorowanie procesu kredytowego oraz natychmiastowe działanie, a przy tym świetna pamięć zapewniają uczucie pełnego bezpieczeństwa. Ostrożność i troska o klienta są sztandarowym hasłem Pana Filipa. Gorąco polecam współpracę z Panem Filipem”

MałgosiaK

04 maja 2021

„Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że nie mogliśmy z mężem trafić na lepszego doradcę niż pan Filip. Bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą, rzeczowy, a przy tym przesympatyczny i cierpliwy człowiek 🙂 Cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł niezwykle sprawnie, czuliśmy, że pan Filip trzyma rękę na pulsie, zawsze też mogliśmy liczyć na dobre rady i wskazówki. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! Małgosia i Damian”

Marta i Piotr Bajda

15 marca 2021

„Polecam serdecznie Pana Filipa jako doradcę kredytowego. Już dwukrotni korzystaliśmy z mężem z usług Centrum Kredytów Mieszkaniowych Filip Małachowski – dwukrotnie współpraca zakończona pełnym sukcesem. Pana Filipa cechuje niezwykły profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Jego priorytetem jest dobro klienta i uzyskanie dla niego najkorzystniejszych warunków. Ponadto dzięki swojemu doświadczeniu Pan Filip potrafi przewidzieć potencjalne reakcje i pytania analityków kredytowych co sprawia, że dokumenty są od początku przygotowywane w sposób odpowiadający ich oczekiwaniom. Skrupulatność i wnikliwość w temat powodują, że w zasadzie do zera minimalizowane są pytania ze strony banku a proces dzięki temu jest szybszy niż standardy rynkowe. Pan Filip zajmuje się kompleksowo wypełnieniem i przygotowanie dokumentów dzięki czemu błędy są od razu eliminowane. W naszym przypadku Pan Filip pomógł w uzyskaniu dość skomplikowanego finansowania nieruchomości w trakcie budowy. To co dla nas było również bardzo cenne to fakt, że Pan Filip towarzyszył nam prze cały proces, aż do momentu podpisania umowy w banku. Każdemu kogo przerażają formalności związane z załatwieniem kredytu hipotecznego polecam usługi Centrum Kredytów Mieszkaniowych Filip Małachowski. „

Ayna Jumayeva

 25 sierpnia 2022

„jestem mega zadowolona ze współpracy, profesjonalna obsługa ze strony pana Filipa.”

S1CK

04 sierpnia 2021

„Bardzo polecam, zaangażowanie pełna para, na każdym kroku profesjonalizm. My jesteśmy bardzo zadowoleni, ogromna dawka wiedzy przekazana 🙂

Kamila Pijet

29 czerwca 2021

„Dla Pana Filipa skala w google jest za mała. zdecydowanie na 10 gwiazdek. Lepszego doradcy kredytowego nie mogę sobie wyobrazić. Rzetelny, pomocny. Zawsze dostępny, nawet na urlopie trzyma rękę na pulsie. Wszystko świetnie tłumaczy, A do tego miły i sympatyczny.
Jak brać kredyt to tylko z Panem Filipem.
Serdecznie pozdrawiamy
Kamila I Kamil”

Piotr Adamczyk

03 rudnia 2021

„Profesjonalizm i podejście Pana Filipa na najwyższym poziomie. Ze strony Pana Filipa każdy pojedynczy dokument był wytłumaczony w sposób zrozumiały i prosty dla zwykłego człowieka. Każda pytanie z mojej strony było na bieżąco tłumaczone. Naprawdę gdyby wszyscy mieli takie podejście do klienta jak Pan Filip to branie kredytu nie byłoby takie straszne. 5 gwiazdek w tej skali to zdecydowanie z mało żeby oddać skalę mojego oraz mojej żony zadowolenie. Z mojej strony jest Pan i będzie polecany wszystkim znajomym bo dzięki Panu mamy swoje własne mieszkanie. Życzę powodzenia oraz dalszych sukcesów.”

Maciej Groborz

21 maja 2021

„Profesjonalne podejście do Klienta. Pan Filip był zaangażowany od pierwszego telefonu. W porównaniu z innymi pośrednikami, biurami Pan Filip wyróżnia się perfekcyjnie przygotowaną dokumentacją do każdego wniosku o kredyt, dzięki czemu uzyskanie kredytu hipotecznego trwa o wiele szybciej niż u konkurencji. Śmiało mogę polecić usługi Pana Filipa, sam na pewno jeszcze nie raz z nich skorzystam.”

Małgorzata i Marek Szady

19 marca 2021

„Do tej pory unikałam wystawiania jakichkolwiek opinii w internecie, ale praca i profesjonalizm pana Filipa Małachowskiego w pełni zasługują żeby chociaż w ten sposób podziękować mu za zaangażowanie i profesjonalizm. Teraz, po spłaceniu pierwszej raty kredytu hipotecznego widzę, że bez pomocy naszego fantastycznego Doradcy Kredytowego, zamiast nowego mieszkania, mielibyśmy pewnie kilka odmownych decyzji kredytowych i więcej siwych włosów na głowie.
Już na początku naszej współpracy Pan Filip uświadomił nam, że z punktu widzenia Banku jesteśmy klientem „ryzykownym”, i to z zaskakujących dla nas laików powodów. I tak fakt, że:
* pracujemy z mężem w firmie rodzinnej,
* w branży zagrożonej,
* a ja, o zgrozo, przebywam na urlopie macierzyńskim,
spowodował, że nasz przypadek był wyzwaniem 😉

Bardzo istotne było dla nas to, że Pan Filip nie obiecywał nam gruszek na wierzbie. Rzeczowo oszacował szansę uzyskania kredytu i podpowiedział jakie dokumenty przygotować, by poprawić nasz bankowy „PR”. Przedstawił nam oferty tych Banków, w których powyższe okoliczności nie stanowiły automatycznego powodu odmowy. Pomógł oszacować zdolność kredytową – teraz już wiemy – najlepiej najpierw postarać się o kredyt, a potem dopiero o dziecko 😀 Finalnie we wszystkich Bankach, do których aplikowaliśmy, otrzymaliśmy decyzje pozytywne.

Zaciągając z mężem pierwszy kredyt hipoteczny mieliśmy w związku z tym tysiące pytań. Pan Filip cierpliwie wyjaśniał nam wszystkie aspekty ofert, doradzał która z opcji będzie dla nas najbezpieczniejsza. Co istotne jeśli nie mógł odebrać telefonu, od razu przesyłał wiadomość z informacją, o której do nas oddzwoni. Czuliśmy się więc zaopiekowani i spokojni.

Zaangażowanie Pana Filipa nie skończyło się wraz z uzyskaniem przez nas kredytu. Dopytywał, czy w Banku wszystko zostało nam wyjaśnione, tłumaczył na co zwrócić uwagę stając do aktu notarialnego, jak przyspieszyć założenie księgi wieczystej dla nieruchomości.

No i tak na zakończenie współpracę z Panem Filipem polecam również z bardziej prozaicznych powodów. Kontaktowanie się z tym Doradcą Kredytowym nie wywołuje tego palącego szczypania w brzuchu pojawiającego się przy załatwianiu spraw bankowych/urzędowych. Te rozmowy były bardziej jak plasterek na zdarte kolano, a nie przykry obowiązek.

Krzysztof Syrycki

10 listopada 2020

„Polecamy pana Filipa, jest przemiły i bardzo profesjonalny. Dobiera oferty banków dostosowane pod indywidualne potrzeby, tłumaczy jasno co, jak i dlaczego. Nie trzeba znać się w temacie kredytów, pan Filip prowadzi krok po kroku od przedstawienia ofert do finalizacji kredytu. Współpraca przebiega sprawnie i szybko. Nie wyobrażamy sobie brać kredytu bez pomocy pana Filipa 🙂 Szczerze polecamy”

Marta Szeląg

20 października 2020

„Z przyjemnością chciałabym polecić Pana Filipa Małachowskiego, z którym współpracowaliśmy . Pan Filip to konkretny SPECJALISTA, który na wszelkie nasze pytania, wątpliwości odpowiadał zgodnie z prawdą, bez obiecywania tzw. ” gruszek na wierzbie”. Przedstawia sprawy w sposób jasny i klarowny. Profesjonalne podejście do tematu, klienta, ogromne doświadczenie oraz wiedza. Potrafi pomóc w najbardziej skomplikowanych sprawach. Pełne zaangażowanie, serdeczność , skuteczność. SERDECZNIE POLECAM. Marta Szeląg.”

Edyta Garbaciak

05 lipca 2020

„Filip Małachowski _Rzetelny, staranny, sumienny, zawsze udzielający odpowiedzi na nurtujące pytania.
Profesjonalnie porównał kredyty hipoteczne w wielu bankach, dostałam kilkanaście symulacji.
Doradził w kwestii wyboru najkorzystniejszej oferty.
Udostępnił kontakt z sprawdzonym rzeczoznawca majątkowym.
PEŁEN PROFESJONALIZM*****”

Piotr Bocian

25 maja 2020

„Gdyby każdy do swoich obowiązków zawodowych podchodził tak, jak Pan Filip, to świat byłby lepszym miejscem. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza, cierpliwość, pełna transparentność działań – mógłbym tak długo. Pomimo kłopotów związanych z pandemią koronawirusa wszystko udało załatwić się po mojej myśli, wszystko to dzięki Panu Filipowi.”

Marta L. (Ztj Ma)

01 czerwca 2020

„Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi świadczone przez Pana Filipa. Miła, owocna współpraca. Szeroka wiedza z zakresu finansów, znajomość bankowych procedur i dokumentacji. Przewidujący, zawsze krok przed analitykiem. W pełni dyspozycyjny, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Duża staranność pracy, profesjonalizm, które dają klientowi poczucie bezpieczeństwa w tym niełatwym procesie.”

Katarzyna Woldańska

20 kwietnia 2020

„Pan Filip – pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu szybko i sprawnie. Rewelacyjny kontakt. Na każdym etapie służył pomocą, cierpliwie odpowiadając na nurtujące nas pytania (rozległa wiedza i doświadczenie). Z przyjemnością polecamy Pana Filipa.”

Marek Hajnrych

23 lutego 2020

„Gorąco polecam Filipa jako doradcę kredytu hipotecznego.  Na pana Filipa Małachowskiego trafiłem z polecenia na jednym z częstochowskich „forów”. Na pierwszym spotkaniu na żywo pan Filip zyskał moje pełne zaufanie. Wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą i powierzę mu poprowadzenie mnie za rączkę w ciemnym lesie kredytów hipotecznych. Moja sytuacja kredytowa była stosunkowo prosta – dobry BIK, zarobki itd. Pan Filip nie mógł więc pokazać 100% swoich możliwości w moim przypadku, ale to i tak dzięki niemu podjąłem najlepszy możliwy wybór odnośnie kredytu hipotecznego. Zaoszczędziłem mnóstwo pieniędzy, a wiem to, bo było to poparte wyliczeniami w Excelu przygotowanymi przez Pana Filipa. Sam nie musiałem biegać po dziesiątkach banków, szukać ofert, składać zapytań i później wszystko to porównywać ze sobą. Pan Filip zrobił to wszystko za mnie. Ja sam zapewne znudzony porównywaniem kilku ofert, wziąłbym kredyt we własnym banku i dużo na tym przepłacił. Także jeśli ktoś planuje zakup własnego M na kredyt hipoteczny to najlepszym możliwym wyborem będzie dla niego wybranie doradztwa pana Filipa. Jasne, wszystko można zrobić samemu, pytanie tylko po co? Pan Filip robi wszystko za nas i to profesjonalnie.”

Agata Jędrzejewska

21 lipca 2018

„Do Pana Filipa trafiłam z polecenia kiedy potrzebowałam doradztwa i pomocy. Znalazł dla mnie najlepszą ofertę i poprowadził mnie za rękę przez wszystkie etapy starań o kredyt. W sposób klarowny wytłumaczył mi każdy krok postępowania. To bardzo kompetentny specjalista i do tego sympatyczny człowiek.
Dziękuje bardzo Panie Filipie.”

Top